Najlepsze Domowe Nalewki - 15 przepisów (Ebook)

Już jest dostępny!
E-book z naszymi najlepszymi przepisami na domowe nalewki 🍷

E-book "Najlepsze Domowe Nalewki" zawiera 15 sprawdzonych przepisów na różnego rodzaju trunki alkoholowe przygotowane w warunkach domowych.
Wybraliśmy dla Was z moim mężem najlepsze przepisy, które najbardziej przypadły do gustu naszej rodzinie oraz znajomym.

Nie są to jednak typowe przesłodzone nalewki, które bardzo szybką mogą zmulić. Nasze domowe nalewki są lekko słodkie, o intensywnym owocowym smaku i naprawdę degustuje się je z wielką przyjemnością. Przypadły nawet do gustu osobom, które nie przepadają za słodkimi trunkami. 
Polecamy nalewkę kawową, cytrynową z lekką goryczką oraz ananasową i czekoladową, która wbrew pozorom wcale nie jest za słodka.

Wśród nich możecie znaleźć też słodsze nalewki, jak np. nalewka słony karmel przygotowana na mleku skondensowanym z domowym karmelem oraz nalewka gruszkowa czy malinowa na miodzie.
Oprócz słodkich nalewek w e-booku są też przepisy na nalewki wytrawne, jak cytrusowa gorzka, anyżowa, czy pieprzowa. Anyżówkę oraz pieprzówkę poleca się szczególnie w kłopotach żołądkowych lub przy przeziębieniach, gdyż są to trunki bardziej lecznicze i mało kto je pije dla przyjemności.
 
E-book powstawał przez ponad rok czasu, gdyż jak wiadomo nalewki muszą swoje odstać, by nabrały odpowiedniego smaku i aromatu. Do tego trzeba jeszcze doliczyć czas na degustacje :)
Wśród przepisów znajdują się zarówno nalewki, które są gotowe do spożycia już po 1 czy 2 tygodniach, ale są też takie, na które trzeba czekać miesiącami...

Wszystkie przepisy w e-booku są opatrzone zdjęciami oraz wykonaniem krok po kroku, więc myślę, że nie powinniście mieć problemów z ich przygotowaniem. Na samym początku znajdują się też ważne informacje, przydatne szczególnie dla osób, które po raz pierwszy będą wykonywać domowe nalewki.
To do dzieła!

Najlepsze Domowe NalewkiJesteś zaintersowany/a e-bookiem - napisz do mnie:
kontakt@kuchniamagdaleny.pl
SPIS TREŚCI:

Najlepsze Domowe Nalewki -Ebook
PRZYKŁADOWE NALEWKI, KTÓRE ZNAJDZIECIE W E-BOOKU:

  • Nalewka ananasowa
Nalewka ananasowa

  • Nalewka z czerwonej porzeczki
Nalewka z czerwonej porzeczki

  • Nalewka czekoladowa
Nalewka czekoladowa

  • Nalewka pomarańczowa
Nalewka pomarańczowaKomentarze

Prześlij komentarz

Printfriendly

Copyright © Kuchnia MagdaLeny