Mazurki Wielkanocne - 15 przepisów (Ebook)

Mam coś specjalnego - prawdziwe HITY na wielkanocny stół!

E-book "Mazurki Wielkanocne" zawiera 15 przepisów na tradycyjne ciasta (tj. mazurki) przygotowywane specjalnie na Wielkanoc. Jednak moje mazurki nie są zwyczajne i nudne - to prawdziwe hity, które zrobią furrorę na świątecznym stole!

Wśród nich znajdują się takie smaki jak: Biały Michałek, Kinder Bueno, Ferrero Rocher, pistacjowy czy śliwka w czekoladzie.

Część przepisów na masy i nadzienia do mazurków mogą być znane, ale pozostałe to moje autorskie pomysły, które dopracowywałam przez dość długi czas, aż uzyskałam porządany smak. Masy te możecie wykorzystać nie tylko do mazurków, ale również do tart czy do przełożenia biszkoptów lub innych ciast.

Przepisy te są dość oryginalne, ale za razem proste i szybkie, więc myślę, że każdy sobie z nimi poradzi. Większość ma krótką listę składników, które są do kupienia prawie w każdym sklepie. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie...

Wszystkie przepisy w e-booku są opatrzone zdjęciami oraz wykonaniem krok po kroku, więc myślę, że nie powinniście mieć problemów z ich przygotowaniem.


Mazurki Wielkanocne
Jesteś zaintersowany/a e-bookiem - napisz do mnie:
kontakt@kuchniamagdaleny.pl

SPIS TREŚCI:

Mazurek na WielkanocPRZYKŁADOWE MAZURKI, KTÓRE ZNAJDZIECIE W E-BOOKU:

  • Śliwka w czekoladzie
Mazurek śliwka w czekoladzie

  • Ferrero Rocher
Mazurek Ferrero Rocher

  • Kinder Bueno
Mazurek Kinder Bueno

  • Oreo
Mazurek Oreo

  • Pistacjowy
Mazurek pistacjowy

  • Biały Michałek
Mazurek Biały Michałek


Komentarze

Printfriendly

Copyright © Kuchnia MagdaLeny