Tania lodówka z zamrażalnikiem? Zobacz najlepsze modele!

Szukasz lodówki w dobrej cenie? Czasami awaria sprzętu potrafi zaskoczyć w najmniej spodziewanej chwili! Zobacz najlepsze urządzenia, które nie zrujnują twojego budżetu, a przy tym - zadbają o odpowiednie przechowywanie żywności.Czy dobra lodówka musi być droga?


Lodówka to sprzęt, który pracuje przez cały czas - żywotność to jedna z kluczowych zalet, których powinieneś szukać w nowym urządzeniu. Nie oznacza to, że koniecznie musisz wydać na taki sprzęt wiele tysięcy. 

Oszczędności można szukać na kilka sposobów. Najprostszy z nich - to wybór mniejszego urządzenia. Im bardziej pojemna lodówka, tym wyższa jej cena. Spróbuj określić, jakiej pojemności tak naprawdę szukasz i czy nieco niższa lodówka w miejsce sprzętu do sufitu nie byłaby rozsądnym kompromisem.

To jednak nie koniec - kolejne ustępstwa związane są z dostępnymi technologiami. Określ, na jakich ci
najbardziej zależy, a jakie możesz odpuścić. W ten sposób zdecydujesz się na model najlepiej dopasowany do twoich potrzeb, bez zbędnych, często nieużywanych, funkcji. Musisz liczyć się z tym, że w najtańszych lodówkach nie ma No Frost.

Zwróć uwagę również na markę urządzenia - odpuść producentów słynących z najbardziej zaawansowanych technologicznie modeli, lepiej skupiając się na tych, którzy proponują budżetowe rozwiązania.


Jak wybrać lodówkę? Najważniejsze kwestie


Cena jest jednym z najważniejszych parametrów decydujących o zakupie, ale nie jedynym. Przeanalizuj elementy, które pomogą ci wybrać najlepszą lodówkę do twojej kuchni - przyjrzyj się uważnie:
 • pojemności urządzenia;
 • jego wymiarom;
 • klasie energetycznej;
 • generowanemu hałasowi;
 • zastosowanym technologiom;
 • możliwości dostosowania wnętrza lodówki do swoich potrzeb;
 • ułatwieniom w przechowywaniu określonego typu żywności;
 • designowi urządzenia.

Jaki budżet warto przeznaczyć na zakup nowej lodówki? Dobrze, by było to ok. 2000 zł. W tej cenie kupisz pojemne chłodziarko-zamrażarki, które sprawdzą się w większości kuchni.


Polecane modele lodówek z zamrażalnikiem - niedrogie propozycje


Tańsze modele znajdziesz w ofercie takich marek, jak Beko, Whirlpool, Candy, MPM, Amica. Zobacz polecane urządzenia, które pozwolą ci zaoszczędzić przy urządzeniu mieszkania.

 • BEKO RCSA300K30WN - dobrze oceniana, klasyczna lodówka Beko. Pojemność chłodziarki to 204 l, zamrażarki - 87 l. Generowany hałas to 38 dB. Przypadnie ci do gustu funkcja szybkiego mrożenia, a także - ekologiczne oświetlenie LED. Nabiał możesz wygodnie przechowywać w oddzielnym pojemniku.
 • BEKO CSA270K30XPN - kolejna, nieco mniej pojemna propozycja tego samego producenta. Chłodziarka ma pojemność 175 l, zamrażarka - 87 l. Generowany hałas jest identyczny jak w opisanym wcześniej modelu. Na uwagę zasługuje design i modny kolor inox - lodówka świetnie uzupełni nowoczesne wnętrze kuchni. Docenisz komorę lodową - Icebank, która jest dogodnym miejscem do przechowywania kostek lodu. To przydatne rozwiązanie, gdy masz ochotę na zimny napój!
 • WHIRLPOOL W5711EOX1 - model wyposażony w technologię No Frost. Pojemność chłodziarki to 197 l, zamrażalnika - 111 l. Przy pracy lodówka generuje hałas 39 dB. Znajdziesz tu funkcję szybkiego chłodzenia oraz technologię Szósty Zmysł, z której słyną urządzenia tej marki. W przypadku omawianej lodówki oznacza ona stałą kontrolę temperatury wewnątrz urządzenia, by w razie najmniejszych jej zawahań przywrócić właściwy jej poziom.

Sprawdź lodówki z zamrażalnikiem w sklepie MediaMarkt! Obserwuj też media społecznościowe sklepu lub zapisz się do newslettera - zwiększa to twoją szansę na informacje o zniżkach i promocjach na sprzęt AGD!* Wpis sponsorowany/Artykuł zewnętrzny

Komentarze

Printfriendly

Copyright © Kuchnia MagdaLeny