czwartek, grudnia 14, 2017

O MNIE

Witaj w mojej kuchni!Mam na imię Magdalena i mieszkam w Gdańsku, choć pochodzę z Podkarpacia (ze Stalowej Woli).
Kocham to co robię...czyli gotować i piec! Szczególnie uwielbiam piec ciasta, to moja pasja - każdy wie, kto mnie zna 😉 Chcę się tą pasją dzielić z całym światem. Uwielbiam eksperymentować, zmieniać przepisy, tworzyć własne. Nie lubię piec dwa razy tego samego ciasta 😀 ( to nie znaczy, że tego nie robię). 
Z zawodu nie jestem kucharzem, choć miałam dużo wspólnego z mieszaniem i eksperymentowaniem 😉
  
Do "garów" ciągnęło mnie od dziecka. Pamiętam jak w wieku 12-13 lat za kieszonkowe kupowałam "Kolekcję Dobrej Kuchni"  i starałam się sama gotować - wydaje mi się, że z powodzeniem 😊

Czuję, że teraz jestem na dobrej drodze, bo to co robię uszczęśliwia mnie i dodaje chęci do działania. Chciałabym związać z tym swoją przyszłość. Cały czas uczę się czegoś nowego i doskonale swój warsztat. Chcę cały czas się rozwijać. Uwielbiam poznawać nowe smaki, szukać nowych połączeń smakowych i eksperymentować w kuchni. Staram się gotować nie tylko smacznie, ale przede wszystkim zdrowo - dlatego znajdziecie tu sporo przepisów zdrowych lub wzbogaconych o zdrowe produkty.

Większość przepisów zawartych na tym blogu jest mojego autorstwa, choć inspiruje się przepisami mądrzejszych ode mnie 😉

Nie wszystko jest tu idealne, ale tworzone z sercem ❤
Uwielbiam to uczucie, gdy moje dania/wypieki sprawiają innym radość, poprawiają humor i po prostu smakują - wiem wtedy, że moja praca nie idzie na marne :) I wtedy też jestem szczęśliwa. Cieszę się, że mam dla kogo gotować oraz piec... i dokarmiam kogo mogę 😉


Mam nadzieję, że przypadnie Ci do gustu moja kuchnia i zarażę Cię moją pasją...

Zapraszam Cię serdecznie do mojej kuchni! 


Magdalena
Zapraszam również na wywiad ze mną:
wywiad na Gotujmy.pl
Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kuchnia MagdaLeny , Blogger